این سرویس به شما کمک می کند خودتان را از وب حذف کنید

اینترنت در عین واحد می تواند هم مکانی رؤیایی برای یادگیری و ارتباط برقرار کردن با دوستان باشد و هم فضایی استرس زا و هولناک به نحوی که برخی اوقات کاربران احساس می کنند زمان ترک آن فرا رسیده است. اما متأسفانه تا پیش از این راهی برای خروج از آن وجود نداشت.

هم اکنون دو توسعه دهنده سوئدی موفق به ساخت یک اپلیکیشن تحت وب شده اند که می تواند با چند کلیک ساده، شما را در پاک کردن اکانت هایتان یاری کند. گفتنی است برای این کار نیاز است تا از طریق این اپ وارد اکانت جیمیل یا اوت لوک خود شده و به برنامه امکان اسکن اپلیکیشن ها و سرویس های ایجاد شده با ایمیل خود را دهید تا بتواند لیستی از آنها را آماده کرده و در اختیارتان قرار دهد.

Screen-Shot-2016-11-24-at-11.04.58

لازم به ذکر است هر اکانتی که توسط اپ مذکور شناسایی شود، همراه با یک لینک Delete به نمایش در خواهد آمد که با کلیک روی آن می توان به صفحه لغو اشتراک از آن سرویس دست یافت. بنابراین با چند کلیک ساده می توانید اکانت های غیر ضروری خود را پاک کرده و از دست آنها خلاص شوید.

چنانچه از شبکه های اجتماعی و یا استرس دنیای مجازی خسته شده اید، می توانید با مراجعه به اپ Deseat.me به راحتی و در سریع ترین شکل ممکن آرامش خود را دوباره به دست آورید.

 

 

 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *