نسل جدید سوییچ‌های دی‌لینک برای سرویس‌دهنده‌ها معرفی شدند

خانواده جدید سوییچ‌های دی‌لینک از نوع مدیریتی برای لایه دو هستند. سری سوییچ‌های جدید DGS-1210/ME شامل مدل‌های ۸ پورته، ۲۴ پورته و ۴۸ پورته می‌شوند.

مدل‌های ۸ پورته شامل دو درگاه برای SFP گیگابیتی اضافه نیز هستند اما در مدل‌های ۲۴ و ۴۸ پورته شاهد چهار درگاه برای ارتباطات فیبر نوری هستیم. در سوییچ‌های جدید دی‌لینک؛ برخی مدل‌ها از فناوری +PoE پشتیبانی می‌کنند و برخی دیگر خیر!

DGS-1210-10PME-Side1664x936

برخی از ویژگی‌های سوییچ‌های جدید شرکت دی‌لینک شامل رابط کاربری گرافیکی تحت وب، رابط کاربری خط فرمان، Gigabit port surge protection،مLink OAM،مdying gasp و کاهش مصرف انرژی در مدل‌های فاقد +PoE هستند.

dgs-1210-52_a1_front_top_01_med

 این سوییچ‌ها از ابزارها و امکاناتی برای کنترل پهنای‌باند، لینک اگریکیشن، شنود و احرازهویت IGMP و دیگر امکانات معمول‌ سوییچ‌های لایه دو برخوردار هستند.

DGS121028C1Image LFront

سوییچ‌های گیگابیتی جدید شرکت دی‌لینک از هم‌اکنون در کانال‌های فروش این شرکت قابل سفارش‌دهی هستند. هنوز قیمت نهایی این سوییچ‌ها اعلام نشده است ولی به گفته دی‌لینک این سوییچ‌ها برای شرکت‌های ISP و سرویس‌دهنده‌های خدمات ویدیویی یا شرکت‌های ارایه‌دهنده سرویس‌های دیتا به مشتریان مناسب هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *