آموزش استفاده از بومرنگ در استوری اینستاگرام

بومرنگ یکی از ویژگی‌های جذاب و سرگرم‌کننده اینستاگرام است که پیش‌تر از این‌ها کاربران می‌توانستند توسط اپلیکیشن مخصوصش تصاویر بومرنگ‌شان را بسازند و در اینستاگرام به اشتراک بگذارند. اما اینستاگرام این قابلیت را به بخش استوری خود آورده و کاربران می‌توانند بدون استفاده از هیچ برنامه اضافه دیگر و تنها توسط خود اینستاگرام تصاویر بومرنگ‌شان را توسط استوری ارسال کنند.

تصاویر بومرنگ در واقع تصاویر متحرکی هستند که با تکرار فریم در یک مدت بسیارکوتاه، جلوه زیبایی را ایجاد می‌کنند. شما می‌توانید به‌طور مستقیم از بومرنگ برای استوری‌های خود استفاده کنید و یا آن‌ را ذخیره و بعدا تبدیل به فایل GIF بکنید.

ارسال تصاویر بومرنگ در استوری اینستاگرام بسیار ساده بوده و همه کاربران می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. برای انجام این کار مراحلی را که در ادامه توضیح داده‌ایم، به‌ترتیب طی کنید:

  1. اینستاگرام را به آخرین نسخه موجود آپدیت کنید.
  2. با سوایپ رابط اصلی به راست و یا کلیک بر روی افزودن استوری، وارد منوی استوری شوید.

01-2-440x800

  1. با سوایپ کردن نوار پایینی، به بخش Boomrang بروید.
  2. با کلیک بر روی علامت بی‌نهایت، تصویربرداری خود را آغاز کنید. دقت کنید که تصویربرداری در یک ثانیه انجام خواهد شد.

01-4-450x286

  1. پس از ثبت تصویر بومرنگ خود می‌توانید با کلیک بر روی گزینه Your Story آن را به‌عنوان استوری ارسال کنید. امکان استفاده از ابزارهای مختلف مانند قلم و نوشته هم در این قسمت موجود است.

02-4-418x800

در صورتی که می‌خواهید تصویر بومرنگ خود را ذخیره کنید، بر روی Save کلیک کنید. با این کار تصویر شما به‌صورت یک فایل MP4 ذخیره خواهد شد که اگر آن را در پیام‌رسان تلگرام برای شخصی به صورت بی‌صدا ارسال کنید، به فایل GIF تبدیل خواهد شد.

شما می‌توانید تصویر بومرنگ خود را توسط دوربین اصلی هم بگیرید. علاوه بر این‌ها استفاده از فیلتر‌های چهره هم در این حالت برای‌تان فعال خواهد بود.

نظر شما درباره این قابلیت اینستاگرام چیست؟ آیا شما از آن استفاده می‌کنید؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *