تعرفه های جدید کوتاه‌مدت و بلندمدت اینترنت غیر حجمی فن آوا منتشر شد

جدول تعرفه های جدید اینترنت غیر حجمی فن آوا منتشر شد. شرکت داده پردازی فن آوا، سرویس اینترنت پرسرعت خود را در بسته‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت به مشترکان ارائه می‌کند.

شرکت داده‌پردازی فن آوا تغییراتی را در جدول تعرفه های اینترنت ثابت پرسرعت خود ایجاد کرده و جدول جدید تعرفه های سرویس غیر حجمی خود را در بسته‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت منتشر کرده است. در جدول زیر، تعرفه های جدید اینترنت غیر حجمی فن آوا را مشاهده می‌کنید:

تعرفه های جدید اینترنت غیر حجمی فن آوا (آذر 96)

اینترنت غیر حجمی فن آوا

فن آوا برای همه کاربران، سقف مصرف منصفانه را در ساعات 2 الی 8 صبح به صورت ویژه در نظر گرفته است. با توجه به الزام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مصوبه 237 بند 14 که طی آن شرکت‌ها ملزم به ارائه کلیه سطوح سرویس‌های معرفی شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشند سرویس 3 مگابیت بر ثانیه در لیست خدمات شرکت قرار گرفته ولی از لحاظ تجاری توجیه ندارد. با توجه به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر رفع انحصار فروش اینترنت توسط شرکت مخابرات ایران بر روی خطوط PCM و ONU و الزام این شرکت به دایر کردن سرویس متقاضیان اینترنت سایر شرکت‌ها ظرف حداکثر 24 ساعت، شرکت داده پردازی فن آوا آمادگی ارائه خدمات به مشتریان در سریع‌ترین زمان ممکن را دارد. سرویس‌های اینترنت پرسرعت فن آوا (+ADSL2) از 12 آذرماه مطابق جدول فوق تغییر کرد. قیمت سرویس‌ها در جدول بالا، قیمت خام سرویس هستند و در هنگام خرید، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به آن اضافه خواهد شد. حجم ترافیک مصرف منصفانه قید شده در جدول اینترنت غیر حجمی فن آوا در کل مدت زمان تعریف شده قابل استفاده است. به عنوان مثال در سرویس 4 مگابیت بر ثانیه و مدت 3 ماه، شما در کل این سه ماه امکان مصرف 450 گیگابایت را خواهید داشت. پس از پایان یافتن این حجم در هر زمانی از دوره سرویس، سرعت سرویس به کف انتقال پیدا خواهد کرد. حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه، مجموع ترافیک بین المللی و داخلی است که به ترتیب به نسبت 1 به 2 تقسیم خواهد شد. به طور مثال برای سرویس 4 مگابیت، 150 گیگابایت ترافیک منظور شده است که مشترک می‌تواند 75 گیگابایت اینترنت بین المللی یا 150 گیگابایت ترافیک داخلی مصرف کند. در صورت مصرف ترکیبی نیز نسبت 1 به 2 محاسبه خواهد شد. حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه بر اساس مصوبه شماره 266 کمیسیون تنظیم مقررات مشمول شرایط مصرف منصفانه خواهد شد و پس از اتمام این حجم، اتصال کاربر به شبکه اینترنت به هیچ عنوان قطع نمی‌شود و تنها تا پایان دوره زمانی سرویس به سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه منتقل خواهد شد. در صورت افت سرعت به 128 کیلوبیت بر ثانیه، کاربر می‌تواند با خرید حجم اضافه به سرعت عادی سرویس خود بازگردد و یا سرویس دوره بعدی خود را زودتر از موعد خریداری کند. میزان ترافیک ماهیانه در سرویس اینترنت غیر حجمی فن آوا به گونه‌ای طراحی شده تا مطابق با مصرف و نیاز کاربران در ماه باشد. در صورت تمایل به خرید حجم اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک 2 هزار تومان خواهد بود که در صورت مصرف داخلی، حجم خریداری شده به میزان 2 برابر محاسبه می‌شود. هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکان توسط شرکت مخابرات ایران مطابق مصوبه شماره 1 جلسه 237 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، 12 هزار تومان است که این مبلغ در زمان ثبت نام از شما دریافت خواهد شد. هزینه راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها در صورت نیاز کاربر مطابق مصوبه‌های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، 15 هزار تومان است. منبع :Fanava


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *