گوگل لیست‌ ساعت‌های هوشمند دریافت‌کننده‌ی اندروید اوریو را اعلام کرد

گوگل چندین روز پیش، به‌روزرسانی اندروید اوریو را برای ساعت‌های هوشمند مبتنی بر پلت‌فرم اندروید منتشر کرد؛ به‌روزرسانی که بسیاری از کاربران برای تجربه آن‏ روی ساعت‌های هوشمند خود منتظر بودند. نسخه اندروید اوریو پلت‌فرم اندروید ور (Android Wear) با قابلیت‌های جدیدی همراه شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به کانال‌های هشدار برای برنامه‌ها، پشتیبانی از هفت زبان جدید، امکان فعال‏‌سازی قابلیت «Battery Saver» به‌صورت دستی اشاره کرد. همچنین تنظیماتی برای «ویبره» در نظر گرفته شده است که امکان لرزش ساعت‌ هوشمند را در صورت دریافت هشدار جدید در سه حالت مختلف، فراهم می‌کند؛ ضمن اینکه قابلیت Touch Lock به شما اجازه می‌دهد حالتی را که برای فعال‌سازی نمایشگر  با لمس آن، در نظر گرفته شده است، غیر فعال کنید و این ویژگی در شرایط مرطوب مفید واقع خواهد شد.

البته در زمان انتشار به‌روزرسانی اندروید اوریو برای ساعت‌های هوشمند مشخص نیست که کدام‌ دستگاه‌ها می‌توانند به این نسخه، به‌روز شوند. امروز گوگل لیست‌ ساعت‌های هوشمند سازگار با نسخه «اندروید اوریو» پلت‌‌فرم اندروید ور را اعلام کرده است.

تاکنون، تعدادی از ساعت‏‌های هوشمند به اندروید اوریو به‌روزرسانی شده‌اند؛ لیست این محصولات در ادامه آمده است:Fossil Q VentureLG Watch SportLouis Vuitton TambourMichael Kors SofieMontblanc Summit

ساعت‌های هوشمند زیر نیز می‌توانند نسخه «اندروید اوریو» پلت‌فرم اندروید ور را دریافت کنند:Casio Pro Trek Smart WSD-F20Casio WSD-F10 Smart Outdoor WatchDiesel Full GuardEmporio Armani ConnectedFossil Q ControlFossil Q ExploristFossil Q Founder 2.0Fossil Q MarshalFossil Q WanderGc ConnectGuess ConnectHuawei Watch 2LG Watch StyleMichael Kors BradshawMichael Kors DylanMichael Kors GraysonMisfit VaporMobvoi Ticwatch S & EMovado ConnectNixon MissionPolar M600TAG Heuer Tag Connected Modular 45Tommy Hilfiger 24/7 YouZTE Quartz

همان‌طور که احتمالاً متوجه شده‌اید، زمان مشخصی برای انتشار اندروید «اوریو» برای هیچ‌یک از محصولات فوق اعلام نشده است و به همین جهت، ناچار خواهید بود برای ارائه‌ی جزئیات بیشتر منتظر بمانید. همچنین می‌توانید با شرکت سازنده‌ی ساعت‌ هوشمند خود تماس بگیرید تا از جزئیات بیشتر برای زمان انتشار به‌روزرسانی اندروید اوریو مطلع شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *